logo

Peršuh Polona

- tekmovalka v RO in agility-ju
  • DSCF6717Elison’s Elen Lollipop – Loli

    Pasma: Kooikerhondje
    Poležena: 6. 10. 2013

     

    Opravljeni izpiti:

    RO-I

     

     

  • Lucky Nana’s Marybella – Eli

    Pasma: Kooikerhondje
    Poležena: 30. 4. 2009


    Opravljeni izpiti:

    B-BH, RO-I, RO-II, RO-III, RO-IV

     

    Uvrstitve na tekmovanjih:
    Rally Obedience
    2015
    • 4. mesto v RO-III; 1. državna tekma – 5.4.2015 – KD Barje
    • 4. mesto v RO-III; 2. državna tekma – 19.4.2015 – KD Pluton
    • 8. mesto v RO-III; 3. državna tekma – 24.5.2015 – KD Tabor Maribor
    • 9. mesto v RO-III; 4. državna tekma – 14.6.2015 – KD Kamnik
    • 10. mesto v RO-III; Mednarodni RO turnir – 10.5.2015 – KD Ljubljana
    2014
    • 5. mesto v RO-II; 4. državna tekma – 25. 5. 2014 – KD Ljubljana
    • 7. mesto v RO-II; 5. državna tekma – 7. 6. 2014 – KD Kamnik
    • 10. mesto v RO-III; 6. državna tekma – 7. 9. 2014 – KD Duplica
    • 3. mesto v RO-III; 7. državna tekma – 28. 9. 2014 – KD Maribor
    • 3. mesto v RO-III; 8. državna tekma – 12. 10. 2014 – ŠKD Krim
    • 1. mesto v RO-III; 9. državna tekma – 9. 11. 2014 – ŠKD Riviera
    • 5. mesto v RO-III; Skupni rezultat DP 2014
    • 2. mesto v RO-I; Dobrodelna tekma – RO z namenom – 2. 2. 2014 – KzRO, Velenje
    2013
    • 13. mesto v RO-II; 3. državna tekma – 9. 6. 2013 – ŠKD Krim
    • 13. mesto v RO-II; 4. državna tekma – 23. 6. 2013 – KD Ljubljana

     

    2012
    • 5. mesto v RO-I; 3. državna tekma – 27.5.2012 – ŠKD Krim
    • 2. mesto v RO-I; 4. državna tekma – 10.6.2012 – KD Grosuplje
    • 5. mesto v RO-I; 5. državna tekma – 2.9.2012 – KD Maribor
    • 6. mesto v RO-I; 7. državna tekma – 30.9.2012 – KD Ljubljana
    • 13. mesto v RO-I; 9. državna tekma – 21.10.2012 – KD Pluton
    Agility
    2013
    • 12. mesto v A3/J3 S; 2. tekma za DP – 26. 5. 2013 –  KD Maribor
    • 10. mesto v A3/J3 S; 3. tekma za DP – 22. 6. 2013 – KD Škofja Loka-Železniki
    • 9. mesto v A3/J3 S; 4. tekma za DP – 29. 6. 2013 – KD Agility Ilirija
    • 9. mesto v A3/J3 S; 5. tekma za DP – 6. 7. 2013 – KD Barje

     

    • 8. mesto v A3/J3 S; 2. tekma za Pokal Slovenije – 11. 5. 2013 – KD Pluton

     

    • 9. mesto v A3/J3 S; KV EO in SP – 20. 4. 2013 – KD Ptuj
    • 7. mesto v A3/J3 S; KV EO in SP – 1. 6. 2013 – KD Ljubljana
    2012
    • 3. mesto v A2/J2 S; 1. tekma za DP – 21. 4. 2012 – ŠKD Krim
    • 2. mesto v A2/J2 S; 2. tekma za DP – 5. 5. 2012 – KD Ptuj
    • 7. mesto v A2/J2 S; 3. tekma za DP – 19. 5. 2012 – KD Slovenska Bistrica
    • 1. mesto v A2/J2 S; 6. tekma za DP – 9. 6. 2012 – KD Zagorje ob Savi
    • 3. mesto v A2/J2 S; 7. tekma za DP – 16. 6. 2012 – KD Ljubljana
    • 6. mesto v A2/J2 S; 8. tekma za DP – 23. 6. 2012 – KD Škofja Loka-Železniki
    • 1. mesto v A2/J2 S; 9. tekma za DP – 30. 6. 2012 – KD Agility Ilirija
    • 3. mesto v A2/J2 S; 10. tekma za DP – 7. 7. 2012 – KD Barje
    • 2. mesto v A2/J2 S; Skupni rezultati državnega prvenstva 2012

     

    • 2. mesto v A2/J2 S; 1. tekma za Pokal Slovenije – 31. 3. 2012 – ŠKD Ajdovščina
    • 3. mesto v A2/J2 S; 3. tekma za Pokal Slovenije – 12. 5. 2012 – KD Pluton
    • 16. mesto v A3/J3 S; 8. tekma za Pokal Slovenije – 20. 10. 2012 – KD Obala
    • 5. mesto v A2/J2 S; Skupni rezultati Pokala Slovenije 2012

     

    2011
    • 1. mesto v A1/J1 S; Skupni rezultati zimskega pokala 2010/2011
    • 8. mesto v A1/J1 S; Skupni rezultati Pokala Slovenije 2011
    • 8. mesto v A1/J1 S; Skupni rezultati  državnega prvenstva 2011
  • Odysseia Tmava Hviezda – Popi

    Pasma: Cavalier King Charles španjel
    poležena: 26. 7. 2004


    Opravljeni izpiti:

    B-BH, RO-I

     

    Uvrstitve na tekmovanjih:
    Rally obedience
    2015
    • 10. mesto v RO-I; Mednarodni RO turnir – 10.5.2015 – KD Ljubljana
    2014
    • 7. mesto v RO-I; 4. državna tekma – 25. 5. 2014 – KD Ljubljana
    • 23. mesto v RO-I; 8. državna tekma – 12. 10. 2014 – ŠKD Krim
    • 35. mesto v RO-I; Skupni rezultat DP 2014
    • 1. mesto v RO-I; Dobrodelna tekma – RO z namenom – 2. 2. 2014 – KzRO, Velenje
    2013
    • 20. mesto v RO-I; 4. državna tekma – 23. 6. 2013 – KD Ljubljana
    • 12. mesto v RO-I; 6. državna tekma – 22. 9. 2013 – KD Ljubljana

     

    2012
    • 7. mesto RO-I; 7. državna tekma – 30.9.2012 – KD Ljubljana
    • 18. mesto v RO-I; 9. državna tekma – 21.10.2012 – KD Pluton

     

    Agility
    2012
    • 1. mesto v AV/JV S; Skupni rezultati za DP 2012
    • 1. mesto v AV/JV S; Skupni rezultati Pokala Slovenije 2012

     

    2011
    • 11. mesto v A1/J1 S; Skupni rezultati za DP 2011
    • 6. mesto v A1/J1 S; Skupni rezultati Pokala Slovenije 2011

     

    2010
    • 7. mesto v A3/J3 S; Skupni rezultati za DP 2010

     

    2009
    • 6. mesto v A3/J3 S; Skupni rezultati zimskega Eukanuba pokala 2008/2009
    • 7. mesto v A3/J3 S; Skupni rezultati za DP 2009

     

    2008
    • 3. mesto v A3/J3 S; Skupni rezultati zimskega Eukanuba pokala 2007/2008
    • 8. mesto v A3/J3 S; Skupni rezultati za DP 2008

     

    2007
    • 5. mesto v A2/J2 S; Skupni rezultati zimskega Eukanuba pokala 2006/2007
    • 8. mesto v A3/J3 S; Skupni rezultati za DP 2007

     

    2006
    • 4. mesto v A2/J2 S; Skupni rezultati za DP 2006
    • 4. mesto v A2/J2 S; Skupni rezultati Eukanuba pokala
  • Goldi

    Pasma: mešanka
    poležena: 19. 9. 1999


    Opravljeni izpiti:

    B-BH, RO-I, RO-II

     

    Uvrstitve na tekmovanjih:
    Agility
    2012
    • 2. mesto v AV/JV M; Skupni rezultati za DP 2012
    • 2. mesto v AV/JV M; Skupni rezultati Pokala Slovenije 2012

     

    2011
    • 1. mesto v AV/JV M; Skupni rezultati zimskega pokala 2010/2011
    • 1. mesto v A1/J1 M; Skupni rezultati za DP 2011
    • 2. mesto v A1/J1 M; Skupni rezultati Pokala Slovenije

     

    2010
    • 11. mesto v A3/J3 M; Skupni rezultati za DP 2010

     

    2009
    • 12. mesto v A3/J MS; Skupni rezultati pokalnega prvenstva 2009
    • 14. mesto v A3/J3 M; Skupni rezultati za DP 2009

     

    2008
    • 3. mesto v A3/J3 S; Skupni rezultati zimskega Eukanuba pokala 2007/2008
    • 8. mesto v A3/J3 S; Skupni rezultati za DP 2008

     

    2007
    • 2. mesto v A2/J2 M; Skupni rezultati zimskega Eukanuba pokala 2006/2007
    • 9. mesto v A3/J3 M; Skupni rezultati za DP 2007
    • 13. mesto v A3/J3 M; Skupni rezultati Eukanuba pokala 2007

     

    2006
    • 1. mesto v A2/J2 M; Skupni rezultati za DP 2006
    • 6. mesto v A2/J2 M; Skupni rezultati Eukanuba pokala 2006

     

    2005
    • 3. mesto v A2/J2 M; Skupni rezultati Eukanuba pokala 2005
    Rally obedience
    2013
    • 11. mesto v RO-I; 3. državna tekma – 9. 6. 2013 – ŠKD Krim
    • 13. mesto v RO-I; 4. državna tekma – 23. 6. 2013 – KD Ljubljana
    • 18. mesto v RO-I; 6. državna tekma – 22. 9. 2013 – KD Ljubljana
    • 21. mesto v RO-I; Skupni rezultat DP 2013

     

    2012
    • 4. mesto v RO-I; 2. državna tekma – 13.5.2012 – ŠKD Celeia
    • 11. mesto v RO-I; 3. državna tekma – 27.5.2012 – ŠKD Krim
    • 10. mesto v RO-I; 4. državna tekma – 10.6.2012 – KD Grosuplje
    • 16. mesto v RO-I; 5. državna tekma – 2.9.2012 – KD Maribor
    • 12. mesto v RO-I; 7. državna tekma – 30.9.2012 – KD Ljubljana
    • 19. mesto v RO-I; 9. državna tekma – 21.10.2012 – KD Pluton
  • Beloona vom Murufer – Minny

    Pasma: Labradorec
    Poležena: 21. 5. 2008 


    Opravljeni izpiti:

    B-bh, RH FL-A, RH FL-B, RH T-A, RH T-B, RH L-A, RH L-B, RO-I, RO-II, RO-III, RO-IV, IPO-1, IPO-2 (z vodnico Katjo Skulj)

     

    Uvrstitve na tekmovanjih:
    2012
    • 4. mesto v RO-III; 1. državna tekma – 15.4.2012 – KD Barje
    • 6.mesto v RO-III; 2. državna tekma – 13.5.2012 – ŠKD Celeia
    • 3. mesto v RO-III; 7. državna tekma – 30.9.2012 – KD Ljubljana
    • 3. mesto v RO-III; 9. državna tekma – 21.10.2012 – KD Pluton
  • DSCF6740Mairin Seta del Oro – Lučka

    Pasma: škotski mejni ovčar
    Poležena: 18. 12. 2008


    Opravljeni izpiti:

    B-bh, RO-I, RO-II (z vodnico Alenko Kobler)

     

    Uvrstitve na tekmovanjih:
    2013
    • 8. mesto v A1/J1 L; 3. tekma za DP – 22. 6. 2013 – KD Škofja Loka-Železniki
    • 26. mesto v A1/J1 L; 4. tekma za DP – 29. 6. 2013 – KD Agility Ilirija
    • 15. mesto v A1/J1 L; 5. tekma za DP – 6. 7. 2013 – KD Barje
    • 13. mesto v A1/J1 L; KV EO in SP – 20. 4. 2013 – KD Ptuj
    • 7. mesto v A1/J1 L; KV EO in SP – 18. 5. 2013 – KD Slovenska Bistrica

     

    2012
    • 24. mesto v A1/J1 L; 3. tekma za DP – 19. 5. 2012 – KD Slovenska Bistrica
    • 2. mesto v A1/J1 L; 6. tekma za DP – 9. 6. 2012 – KD Zagorje ob Savi
    • 9. mesto v A1/J1 L; 10. tekma za DP – 7. 7. 2012 – KD Barje
    • 24. mesto v A1/J1 L; Skupni rezultati za DP 2012
    • 12. mesto v A1/J1 L; 1. tekma za Pokal Slovenije – 31. 3. 2012 – ŠKD Ajdovščina
    • 7. mesto v A1/J1 L; 3. tekma za Pokal Slovenije – 12. 5. 2012 – KD Pluton
    • 17. mesto v A1/J1 L; 8. tekma za Pokal Slovenije – 20. 10. 2012 – KD Obala
    • 18. mesto v A1/J1 L; Skupni rezultati Pokala Slovenije 2012
  • DSCF6734Flyline Absolute Sparkle

    Pasma: mejni škotski ovčar
    Poležena: 4. 3. 2013

    Opravljeni izpiti:

    BBH, RO-I, RO-II (z vodnico Matejo Dermastjo)

    Uvrstitve na tekmovanjih:
    2015
  • DSCF6728Kan

    Pasma: mešanec
    Poležen: 15. 6. 2010

    Opravljeni izpiti:

    B-bh, RO-I, RO-II, RO-III, RO-IV (z vodnico Matejo Dermastjo)

    Uvrstitve na tekmovanjih:
    2015

Date: julij 12, 2015

Stran uporablja piškotke. Če nadaljujete z ogledom te strani, se avtomatično strinjate z uporabo piškotkov. Več informacij >>

Ta stran uporablja piškotke. Če nadaljujete z ogledom te strani, ne da bi spremenili nastavitve svojih piškotkov oz. če kliknete na gumb "Strinjam se" spodaj, pomeni da ste pristali na uporabo piškotkov.

Zapri